Účetní

Union Distribution s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsícPlat na základě výsledků pohovoru

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost?
Právě nyní do našeho týmu hledáme pro posilu kolektivu nového pracovníka „ÚČETNÍ“
Více informaci o naší společností se dozvíte tady: Holding - UD (uniondistribution.eu)

Hledáme uchazečku, která je zvyklá pracovat samostatně má za sebou několikaletou účetní a daňovou praxi (nejlépe ve společnosti s podobným směrem podnikání), je flexibilní, hledá nové výzvy a je schopná komunikovat v anglickém jazyce. Náplň práce je vedení účetnictví, zpracování DPH, mezd a jiných daňových přiznání + přídavná administrativa.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, s milými a vstřícnými kolegyněmi a kolegy, a individuální přístup k Vašim potřebám.
Účtujeme v softwaru 1C, ale pokud máte dobrou zkušenost s nějakým svým softwarem, který by byl vyhovující i naše firmě, tak není žádný problém zohlednit možnost účtování v jiném softwaru.
Co budete dělat:
• Účtování faktur přijatých a vydaných
• Účtování bankovních výpisu a majetek společnosti
• zpracování DPH, mezd a jiných daňových přiznání + přídavná administrativa.
• Zpracování pravidelných účetních výkazů na měsíční, kvartální i roční bázi pro vedení společnosti, státní instituce a banky
• Zajištění celé účetní agendy pro naši společnost
• Reporty pro INTRASTAT, EKO-KOM, ASEKOL
• Mzdové účetnictví
• Zpracování pracovních cest
• Další administrativu spojenou s účetnictvím

Co nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí, s milými a vstřícnými kolegyněmi a kolegy
• Vlastní organizace náplně práce
• Práce na plný úvazek
• Pracovní počítač a telefon
• 20 dní dovolený v roce
• Možnost práce s domová po domluvě
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Pestrou práci
• Možnost karierního růstu
• Plat na základě výsledků pohovoru

Nástup Ihned Jestliže Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi spojíme a domluvíme se na termínu společného setkání. Životopis posílejte prosím v angličtině a češtině.

[email protected]

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
• Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici ve společnosti s podobným směrem podnikání.
• Znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů, znalost problematiky DPH a majetku
• Výbornou orientaci v MS Office, znalost účetního systému 1C výhodou
• Znalost českých účetních standardů, daňové legislativy.
• Organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, pro-aktivní přístup
• Výborná znalost Českého, Anglického jazyka slovem a písmem, (Ruština, Polština velkou výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Union Distribution was founded in 2011 in Prague, Czech Republic. At the moment the company has more than 60 employees in its structures, in the Czech Republic, Russia, Belarus, Ukraine, Moldova, Georgia, Kazakhstan, Poland, United Arab Emirates.

The company focuses on finding IoT solutions for goods and integrates them into product portfolio. Company works on products localizing in order to develop consumer demand in the target markets efficiently following to up to date paradigm of digital convergence.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4037599  Termin der Veröffentlichung: 25.3.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc