Ponúkame prácu pre murárov do Holandska. Ubytovanie zabezpečené! Bez poplatku agentúre!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000eur v čistom / meisac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných murárov s praxou do Holandska. Náš klient má voľné pracovné pozície v rôznych lokalitách Holandska, čiže ak ovládaš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni a máš min. 3 roky prax ako murár, tak neváhaj a ozvi sa nám!

-ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- čistá týždenná mzda 520€ - 680€ + možné nadčasy
-zabezpečená doprava do/z práce
-pracovné oblečenie aj ochranné pomôcky zabezpečí zamestnávateľ
-pracovná doba je minimálne 40h / týždeň

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis v anglickom jazyku s podrobne rozpísanou praxou na pozícií, o ktorú sa uchádzate (firma, odpracované roky, náplň práce…) a aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-prax minimálne 3 roky
-Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni ( B2 )
-VCA certifikát podmienkou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3628694  Termin der Veröffentlichung: 25.3.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: od 2000eur v čistom / meisac