Urgentne hľadáme skúsených mäsiarov do Fínska. Nie je potrebná znalosť cudzieho jazyka. Mzda cca 4,000€ brutto mesačne!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiacmzda je vyplácaná mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, rodinnú firmu vo Fínsku pôsobiacu v mäsopriemysle hľadáme nových kolegov - skúsených mäsiarov s výbornou praxou. Jedná sa o prácu na dlhodobo. Pracovný turnusový pobyt je cca 3 mesiace vo Fínsku, ďalej cca 14 dní dovolenka, následne sa tieto turnusy opakujú.

Covid info:
- kandidáti po príchode do Fínska absolvujú štátom nariadenú 10 dňovú karanténu ktorú zabezpečuje zamestnávateľ ZADARMO na karanténnom ubytovaní
- počas karantény Vás otestuje zamestnávateľ zadarmo, následne na to, ak ste negatívny a bez príznakov, sa presuniete na ubytovanie a začínate pracovať
- pri vstupe do Fínska musíte mať negatívny antigénový test

Čo vás čaká:
- vykosťovanie, opracovanie a porciovanie bravčového, hovädzieho a ovčieho mäsa
- sezónne vykosťovanie zveriny (los, sob)

Lokalita: Helsinki

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

- Mzda (od 4,000 € brutto - podľa skúsenosti a výkonu)
- Pomoc pri registrácii na fínskych úradoch
- Doprava na pracovisko
- Auto aj na súkromné účely
- Príspevok na dovolenku
- Nadštandardná lekárska starostlivosť
- Dodanie pracovných pomôcok
- Pobyt v krásnej fínskej prírode
- Pracovné turnusovej pobyt cca 3 mesiace vo Fínsku, ďalej cca 14 dní dovolenka, následne sa tieto turnusy opakujú
- Občerstvenie na pracovisku
- Firemné akcie
- Dovolenka viac ako 5 týždňov
- Možnosť ďalšieho neplateného voľna
- Zázemie rodinnej firmy
- Kolega hovoriaci v českom jazyku k dispozícii
- Možnosť pracovať dlhodobo

Zašlite nám prosím Váš životopis a my sa s Vami následne skontaktujeme a poskytneme detailné informácie:
Kontakt: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Fínska rodinná firma, pôsobiaca v oblasti mäsopriemyslu už 11 rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

o Nemusíte ovládať cudzí jazyk, ale je to výhoda
o Hľadáme iba vysoko skúsených a mäsiarov
o Ochota pracovať v chladnom prostredí
o Ochota vycestovať na dlhodobo
o Musíte mať fyzickú zdatnosť, zručnosť, spoľahlivosť
o Výhodou je, pokiaľ ste pracovali v zahraničí

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3920903  Termin der Veröffentlichung: 18.2.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 3 500 EUR/mesiac