Hľadáme šikovných baličov do Nemecka! (maškrty pre psov a mačky). Mzda v čistom 1400-1600€/mesiac. Stačia základy NJ.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bretten, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po dohode každý týždeň
10,45 - 15,7 EUR/hod.10,45,-€ brutto/hodina + príplatky za nadčas 25%, za prácu v noci 25%, za prácu v nedeľu 50% 1400 – 1600€/mesiac v čistom, po odrátaní odvodov aj poistení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov/čky do skladu a výroby pre spoločnosť, ktorá vyrába maškrty, granule…pre psy a mačky v Nemecku, lokalita Bretten (cca 50 km od Stuttgartu).
Vieme umiestniť mužov (momentálne vzhľadom na charakter práce preferujeme hlavne mužov), ženy, páry, ktorí majú základnú znalosť nemčiny na úrovni A1. Jedná sa o dlhodobú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu. Po 9 mesiacoch máte možnosť prejsť do kmeňového stavu firmy.

Náplňou práce je :
- práca na výrobnej linke, balenie, etiketovanie krmiva,
- balenie podľa objednávok do krabíc,
- prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu,
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
- vedenie evidencie skladových zásob

Budete pracovať pre nemeckú rodinnú firmu so 60 ročnou tradíciou, ktorá je lídrom európskeho trhu vo svojom odvetví. Firma momentálne funguje v 20 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 1800 zamestnancov. Vyrábajú rôzne inovatívne a certifikované krmivá pre psy a mačky (glutenfree, …)

Pre lepšiu predstavivosť si pozrite na našej stránke https://www.universalconsulting.sk/jobs/balenie-krmiv-pre-psy-a-macky/

- dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- auto nieje podmienkou, je však výhodou

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email [email protected]

Do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti.
V prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669
Svoje šance, aby ste sa o pracovných ponukách a novinkách dozvedeli medzi prvými zvýšite, pokiaľ nás budete sledovať na Facebooku –Universal Consulting pracovné ponuky (dajte páči sa mi to) a zapnete si notifikáciu ohľadne našich noviniek.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Budete pracovať pre nemeckú rodinnú firmu so 60 ročnou tradíciou, ktorá je lídrom európskeho trhu vo svojom odvetví. Firma momentálne funguje v 20 krajiných sveta a zamestnáva viac ako 1800 zamestnancov. Vyrábajú rôzne inovatívne a certifikované krmivá pre psy a mačky (glutenfree, …)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecký jazyk – min. A1
- predošlé skúsenosti s prácou vo výrobe/sklade výhodou
- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
- fyzická kondícia – keďže budete manipulovať aj s 30 kg vrecami, momentálne preferujeme hlavne mužov
max. 50 rokov
- ochota rešpektovať iné národnosti

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4131422  Termin der Veröffentlichung: 28.7.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 10,45 EUR/hod.