Elektrotechnický inžinier - práca vo Švajčiarsku

V&V Services GmbH

Miesto práce
Saint-Ursanne, Švajčiarsko
Termín nástupu
20.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
35 CHF/hodina (= ca. 29€/hodina)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme 1-2 zamestnancov na demontáž výrobnej linky v závode vo Švajčiarsku.
Hlavnou náplňou práce budú tieto činnosti:
• elektroinštalečné práce pri demontáži už prevádzkovaných strojov, zariadení, dielcov

Príplatky za prácu nadčas, počas víkendov a sviatkov - v zmysle platného švajčiarskeho pracovného práva. Uplatňuje sa GAV Personalverleih.

Pracovná ponuka je na dobu určitú - do úspešnej demontáže výrobnej linky (predpoklad február/marec 2019) - S MOŽNOSŤOU NÁSLEDNE SA ZAMESTNAŤ PRIAMO U KLIENTA v novom výrobnom závode na strednom Slovensku.

Pracovná zmuva bude uzatvorená so spoločnosťou V&V Services Gmbh.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Na osobné stretnutie budeme pozývať iba kandidátov spĺňajúcich nižšie uvedené predpoklady a zručnosti. Pohovory budú prebiehať v Lučenci/Banskej Bystrici.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je zahraničná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových (kovaných a obrobených) komponentov do podvozkov osobných automobilov pre popredné Tier 1 a Tier 2 automotive spoločnosti.
Náš klient plánuje do konca roka / v priebehu r. 2019 vybudovať novú výrobnú prevádzku (dve výrobné haly, administratívnu budovu a ďalšie obslužné stavby) v priemyselnom parku na strednom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechincké

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• vzdelanie v odbore elektrotechnika
• odborná spôsobilosť a povolenie na spínanie a prepínanie elektrických zariadení, platné vo Švajčiarsku - NUTNÉ!
• skúsenosti s montážou / demontážou / vystrojovaním ťažkých strojov vítané
• vodičský preukaz pre vysokozdvižné vozíky, platný vo Švajčiarsku - vítané
• žeriavnický preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení a žeriavov, platný vo Švajčiarsku - vítané
• manuálna zručnosť

V&V Services je švajčiarska personálna agentúra s pobočkou v Banskej Bystrici, ktorej činnosťou je sprostredkovanie zamestnania pre pomocných, remeselných, i vysoko kvalifikovaných pracovníkov do Švajčiarska, so zameraním na rôzne pracovné oblasti.

V&V Services je držiteľom povolenia k výkonu sprostredkovania zamestnania v súlade s Čl. 2 Federálneho zákona o službách zamestnanosti (AVG, Arbeitsvermittlungsgesetz) z 6. októbra 1989. Povolenie je udeľované Štátnym sekretariátom pre ekonomické záležitosti (SECO) Švajčiarskej konfederácie. Pre vyhľadanie registrácie spoločnosti V&V Services, ako aj pracovných oblastí, do ktorých má povolenie sprostredkovať zamestnanie, kliknite tu: http://www.avg-seco.admin.ch/WebVerzeichnis/ServletWebVerzeichnis
ID: 3487296  Termin der Veröffentlichung: 8.11.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 35 CHF/hodina (= ca. 29€/hodina)