Šéfredaktor/manažer webových projektů

Venturio s.r.o.

Místo práce
Praha 7, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 43 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro redakci webových projektů a porovnávačů hledáme pracovníka na pozici šéfredaktora.

Práce obnáší zabezpečení fungování webového portálu, organizaci psaní článků, překladů a efektivní kontrolu, nastavení procesu práce s informacemi, komunikaci s potenciálními partnery a aktivní hledání nových možností.
Vyžadujeme:
• znalost práce v systému WordPress – úroveň pokročilý,
• Znalosti SEO
• Základy HTML
• základy práce s balíkem MS Office,
• jazykové znalosti (CZ/SK) na vysoké úrovni a preciznost při práci s textem,
• znalost angličtiny na úrovni alespoň B2,
• kritické a kreativní myšlení.

Znalost webdesignu a webové reklamy (např. v rozhraní Facebook Business, Google Ads) je výhodou. Jedná se o práci v týmu, jsou nutné komunikační a organizační schopnosti.

Plat v popisu. Při dlouhodobé spolupráci je možný podíl na zisku vybraných projektů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Částečná možnost práce z domu
• Motivující finanční ohodnocení
• Profesionální školení hrazeno firmou
• Firemný počítač

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

redakce webových projektů a porovnávačů
ID: 4112548  Termin der Veröffentlichung: 29.6.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc