Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Skladník - Nemecko - od €10.15 do €12.68 - aj bez nemeckého jazyka

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Münster, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď, Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 10,15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru
- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- Pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- Príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade
- Výroba trvanlivých pokrmov a šalátov

Mzda:
od €10.15 na hodinu v hrubom (mzda je vyplácaná mesačne, k 15. dňu v mesiaci)
25%- 50% Bonusový príplatok za prácu počas sviatkov a víkendov- nadčasové hodiny sú možné

Zmeny:
- ranná - od 06:00 do 14:00
- poobedná - od 14:00 do 22:00

Ubytovanie:
- Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom - Cena ubytovania so pohybuje okolo €275-300 EUR mesačne. Uhrádza sa z mesačnej výplaty.
- Kompletne zariadene, vybavene (kuchyňa / izba / kúpeľňa vrátane práčky / parkovacie miesta)
- Max. 2 osoby na izbu
- Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše sú k dispozícii, ale treba si objednať pred príchodom
- internet

Doprava do Nemecka:
Autobusom,vlastným autom alebo letecky.Cenu transportu si uchádzači hradia sami.
Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporúčame najlacnejšie spojenie do Nemecka

Informácie o výberovom konaní

Výhody:

- Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený Nemecký zamestnávateľ
- Nemecky ubytovací agenti
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Poskytujeme asistenciu pri vybavovaní medzinárodného bankového účtu - TransferWise
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením autobusu a s dopravou v Nemecku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru, ako sú potraviny, oblečenie a zmiešaný tovar.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- nie je potrebná znalosť Nemeckého alebo Anglického jazyka
- Prax v odbore je výhodou, ale zamestnávateľ poskytuje školenie na pracovisku
- Flexibilita týkajúca sa pracovného času. -Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci
-Bez záznamu v registri trestov

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.
S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3955881  Termin der Veröffentlichung: 8.1.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 10,15 EUR/hod.