Nenáročná brigáda v přátelském prostředí za 145 Kč/hod (Tiskař)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Praha - západ
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
145 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme muže a ženy všech věkových kategorií od 18ti let do digitální tiskárny kousek od Zličína. Nabízíme přátelské, čisté prostředí a hlavně pohodovou práci bez zbytečných stresů za atraktivní peníze.

!!! NOVĚ MOŽNOST VOLIT SMĚNY !!!

- 8 hodinové směny s možností výběru mezi - ranní, odpolední nebo noční směnou
- možnost chodit jen 3 dny v týdnu, nebo PO - PÁ

Co Vás u nás čeká?
- kontrola zboží
- výpomoc při balení zboží
- výpomoc při expedici
- jednoduchá obsluha a údržba tiskařských strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odměna 145 Kč/hod
- stravenky v hodnotě 80 Kč a 100 Kč
- firemní svoz ze Zličína ZDARMA
- smlouvu na DPČ s možností nástupu na HPP
- přátelské, čisté a moderní prostředí
- vybavené zázemí ve stabilní firmě
- jednoduchá práce v tiskárně
- neformální atmosféra

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Moderní digitální tiskárna se stabilním zázemím.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3214179  Termin der Veröffentlichung: 13.10.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 145 Kč/hod