Operátor ve výrobě na HPP 16.500- 17.500 Kč/měsíc- Brno- Modřice

Work Service

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
16.500- 17.500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti high-tech průmyslu hledáme pracovníky na pozici operátorů ve výrobě, skladníků a operátorů kvality. Jde o jednoduchou manuální práci v přátelském kolektivu.

Pracovní doba: 12-ti hodinové směny St-Pá 06:15-18:15 nebo Ne-Út 06:15-18:15 nebo možnost nočních směn 20:30-5:00

Požadujeme DLOUHODOBOU spolupráci!

Náplň práce:
- kompletace počítačových součástek

Vážní zájemci nás mohou navštívit ihned na adrese: Křenová 60 (tram. 8, 9, 10, zastávka Masná) budova Papíren, 3 patro. Nebo nás kontaktujte na tel. čísle 602 385 151, 602 695 835 nebo stlačte tlačítko Odpověď. Vždy uvádějte o jakou pozici máte zájem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- 97,50-104,-Kč/hod+ osobní ohodnocení 0-1500,-Kč/měsíc
- práce na HPP
- 4 týdny dovolené
- příspěvek na stravování-formou stravenek 55,-Kč(55% hrazeno zaměstnavatelem)
- vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
- autobusová doprava do zaměstnání ZDARMA ( autobus jezdí ze zastávky Úzká nebo od Ústředního hřbitova)
- možnost týdenních záloh
- možnost profesního růstu, školení
- zázemí prosperující společnosti , moderní a čisté pracovní prostředí
- vstřícnost a DLOUHODOBOU spolupráci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významný klient v oblasti HIGH-TECH průmyslu. Náplň práce: montáž základových desek PC.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- manuální zručnost, jemná motorika
- fyzická odolnost (práce ve stoje)
- praxe výhodou
- spolehlivost a chuť k práci, pečlivost, dochvilnost
- časová flexibilita
- DLOUHODOBÁ spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2285855  Termin der Veröffentlichung: 7.11.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 16.500- 17.500 Kč/měsíc