Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Uklízečka - brigáda léto 2021

Work Service

Místo práce
Opava 1, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
červen 2021
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme brigádnici během tohoto léta:
Svědomitou a pečlivou paní na úklid zaměstnaneckých prostor společnosti.

- nástup ČERVEN 2021 (délka trvání 8-9 TÝDNŮ)
- pouze RANNÍ SMĚNY: po - pá, od 6.00 do 14.00 hodin
- mzda 120 Kč/hod

Informace o náboru

Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní společnost působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

STROJÍRENSTVÍ, KOVOVÝROBA

Praxe na pozici/v oblasti

výhodou nikoliv podmínkou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kandidát by měl mít smysl pro pečlivost a práci, dále schopnost samostatně vykonávat svou práci a organizovat si pracovní náplň.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4055003  Termin der Veröffentlichung: 31.3.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 120 Kč/hod.