Samostatná účetní na hotelu Don Giovanni - nástup ihned

CZECH INN HOTELS s.r.o.

Hybernská 1009/24, 11000 Praha 1 - Nové Město, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
12.01.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu na hotelu Don Giovanni hledáme samostatnou účetní!

Vaše pracovní náplň:
– Zpracování kreditních karet
– přijatých a vydaných faktur
– práce s pohledávkami

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní zázemí velkého hotelového řetězce
Ohodnocení složené z fixní a bonusové složky
Jazykové kurzy (AJ, NJ)
Výběr dalších interních benefitů
Pro zaměstnance žijící mimo ČR nabízíme ubytování
V případě zájmu možnost vývoje kariéry na řídící pozice

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

– Požadujeme zkušenosti s účtováním banky
– spolehlivost a zodpovědnost
– pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZECH INN HOTELS je český hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví v ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze.

Ve skupině je aktuálně 26 hotelů. Firma byla založena v roce 2003 a zahrnuje restaurace a hotely 3*–5* kategorie.

CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze. Poskytuje také manažerské služby pro majitele hotelů a poradenství v oblasti hotelového managementu (více na www.czechinn.cz).
Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č. 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy hotelovým manažerem.
ID: 3284215  Termin der Veröffentlichung: 11.1.2018