Hledáme recepčního do naší hotelové sítě

CZECH INN HOTELS s.r.o.

Místo práce
Hybernská 1009/24, 110 00 Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Péče o hosty (check in/out, vyřizování přání hostů, řešení nestandardních požadavků)
- Práce s rezervacemi (zakládání nových rezervací, kontrola a vyúčtování rezervací
- Komunikace s klientem prostřednictvím emailu/telefonu
- Práce s penězi (příjímání plateb, zodpovědnost za obdrženou hotovost)
- Reportování
- Administrativa
- Kontroly a údržba hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

– úvazek na hlavní pracovní poměr
– dobrý kolektiv na daném hotelu
– možnost profesního růstu v rámci firmy
– motivující finanční ohodnocení složené z fixní složky a motivační složky
– stabilní práce u silné a profesionální české hotelové společnosti
– získávání zkušeností
– jídlo v hotelu zdarma,uniforma zdarma
– slevy na letenky, slevy na cestovní služby partnerských CK
– slevy na ubytování v hotelích v ČR a Evropě
– slevy na sportovní služby
– slevy na welness a beauty služby
– vzdělávání : manažerské programy, pravidelná školení
– letní a vánoční party
– sportovní aktivity : šachový, běžecký a fotbalový klub

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Proklientsky orientovaný přístup
- Zodpovědnost a spolehlivost
- Schopnost dobře spolupracovat se zaměstnanci hotelu, týmová spolupráce
- Samostatnost
- Iniciativa, proaktivita
Zbytek zaškolíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZECH INN HOTELS je český hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví v ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze.

Ve skupině je aktuálně 26 hotelů. Firma byla založena v roce 2003 a zahrnuje restaurace a hotely 3*–5* kategorie.

CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze. Poskytuje také manažerské služby pro majitele hotelů a poradenství v oblasti hotelového managementu (více na www.czechinn.cz).
Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č. 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy hotelovým manažerem.
ID: 3660986  Termin der Veröffentlichung: 18.5.2023  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc