Hledáme teamleadera do týmu 25-40.000CZK

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/19, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
02.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 40.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- soustředit se na rozvoj týmu i potenciál jeho členů
- mít zodpovědnost za výkon Vašeho týmu
- pracovat s týmem na developementu služeb zákazníků Vodafone
- hledat a odstraňovat rezervy týmu
- vyhodnocovat výsledky pracovat s nimi
- reportovat managementu a Vodafonu
- spolupracovat při náboru nových zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní pracovní pozici s odpovídajícím mzdovým ohodnocením
- 25.000 Kč fixní mzda + bonusy, celkem až 40.000 Kč
- příležitost k osobnímu i profesnímu růstu
- přátelský kolektiv kolegů a možnost práce v centru
- benefity (kurz anglického jazyka, stravenky, a jiné)

Informace o náboru

Reaguj rychle, hledáme jen jednoho nejvhodnějšího kandidáta/kandidátku.

Svůj životopis zašli na email: [email protected]

Těšíme se na tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s vedením týmu typu - zákaznický servis, call centrum
- schopnost motivovat tým, dosahovat stanovených cílů
- orientaci na stabilní dlouhodobý výkon
- odpovědnost za výsledky a schopnost samostatné práce
- dobré komunikační schopnosti, empatii při práci s týmem
- analytické myšlení vedoucí k efektivním řešením
- znalost pokročilé úrovně excelu (práce s tabulkovými procesory)
- znalost anglického jazyka (výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2980075  Posting date: 19.3.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 25.000 - 40.000 Kč