Špecialista zákazníckeho servisu s home office

Conduent Czech Republic s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
€ 576 - € 827

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sídlime v Ostrave a hľadáme ďalšie posily pre slovenský tím, ktorý sa stará o klientov na prichodzej linke zákazníkov spol. M7/Skylink priamo z domu. Školenia a technické vybavenie pre prácu z domu zaistíme.

Budeme radi keď nám pomôžete s:

- Prijímaním prichádzajúcich hovorov a vybavovaním požiadavkov zákazníkov
- Spracovaním prichádzajúcích e-mailov
- Chatovaním so zákazníkmi
- Komunikáciou so zákazníkmi prostredníctvom socialnych sietí
- Riešením štandardných aj neštandardných situácií v rámci interných pravidiel a procesných postupov

Ponúkame:

- Po vstupnom školení prácu z domu
- Prácu na HPP, skrátený úväzok, DVP a DPP
- Riadny zamestnanecký tréning 2-3 týždne v Ostrave (ubytovanie a náklady sú hradené)

- Máme stravenky
- Home office – budete pracovať priamo v teple vášho domova (internet vám zaplatime v plnej výške a dostanete dotáciu aj na energie)
- Produkty satelitnej televízie Skylink sú pre vás zadarmo (vybavenie aj služba)
- Usporiadavame pre seba tímové hry, súťaže, večierky a posedenie

Viac o nás sa môžete dozvedieť na https://www.facebook.com/pracujvconduentucz

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

- Schopnosť učiť sa, prijímať nové informácie a nebáť sa komunikovať
- Flexibilitu (práce na smeny)
- Užívateľskú znalosť práce s PC
- Možnosť absolvovať vstupné školenie
- Orientácia v prostredí sociálnych sietí výhodou

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem. CONDUENT působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.

Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy a řízení dopravy. Naši společnost můžete najít v žebříčku 500 dle magazínu FORTUNE a v žebříčku FORTUNE 100 najdete 76 našich klientů.

Více se o CONDUENTU můžete dozvědět na našich webových stránkách http://www.conduentcallcenters.com/prace-v-ceske-republice/ anebo facebooku https://www.facebook.com/pracujvconduentucz/
ID: 3447683  Posting date: 13.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: € 576 - € 827