Operátor zpracování zboží

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
26.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
17800 Kč/měs. + výkonnostní bonus 1141 Kč + příplatky za přesčasy a dle zákona

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme pár šikovných rukou, na pozici OPERÁTORA ZPRACOVÁNÍ ZBOŽÍ. Jestli hledáš nenáročnou práci, tak máme nabídku přesně pro tebe! Klient se zabývá zpracováním vrácených zásilek a kompletací zboží.
Náplň Práce:
Rozbalování zásilek
Kontrola
Balení a třídění vrácených zásilek
Skenování kódů
Práce s PC
Odstraňování drobných závad zboží
Ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plat 17800 Kč +1141 výkonnostní bonus + příplatky za přesčasy dle zákona
Příplatky za více jak dvě oddělané soboty v měsíci
Práce v Křimicích
Práce od pondělí do pátku
Dvou směnný provoz (5:30 – 13:30, 14:00 – 22:00)
5 týdnů dovolené
Stravenky v hodnotě 70 Kč
Skvělá dostupnost MHD
Práce v čistém prostředí
Práce ve stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poštovní služby a služby kurýrů

Klient se zabývá zpracováním vrácených zásilek a kompletací zboží.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost zaučit se během třítýdenního školení,100% docházka je podmínkou!
Výpis z rejstříku trestů
Základní vzdělání
Znalost na PC
Základní znalost Německého Jazyka (barvy, oblečení)
Spolehlivost,
Učení se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3525223  Posting date: 26.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 17800 Kč/měs. + výkonnostní bonus 1141 Kč + příplatky za přesčasy a dle zákona