HR Team leader

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Poděbradova 7, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho interního týmu v Ostravě hledáme zkušenou/zkušeného náboráře, které/mu nabízíme široké možnosti kompetencí, specializovanou pracovní pozici, zázemí a hlavně možnost pracovat na sobě jak osobnostně, tak profesně.

Kromě podílení se na náborových aktivitách budete mít na starosti tým konzultantů a researcherů.

Jsme mezinárodní společnost s přátelskou atmosférou. Nabízíme stabilitu, zajímavé finanční ohodnocení, velké množství benefitů a školení.

Co Vás u nás čeká:
• Vedení týmu konzultantů a researcherů
• Zodpovědnost za dodržování budgetu + reporting
• Business aktivity, vyjednávání s klienty, nové akvizice
• Aktivity, které budou podporovat náborové procesy
• HRPO projekty včetně start-up projektů, exkluzivní vyjednávání, obchodní aktivity, podílení se na strategii týmu
• V rámci náboru zaměření převážně na manažerské pozice

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše nabídka:
• Zajímavé platové ohodnocení s bonusovou složkou
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Možnost Home Office, flexibilita v rámci pracovní doby
• Stravenky
• 20 dní dovolené plus + 6 Sick days + v létě v pátek půl dne volna
• Multisport karta
• Mobilní telefon a notebook
• Příspěvek na jazykové kurzy
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Práci na zajímavých projektech
• Možnost kariérního růstu
• Pohodový tým
• Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
• Zkušenosti v náboru v personální agentuře
• Nebojíte se komunikovat a řešit nejrůznější situace
• Domluvíte se anglicky
• Jste samostatná/ý, výkonná/ý, schopnost určovat priority a rozhodovat
• Outlook, MS Office
• Máš týmového ducha
• Potenciál/ praxe s vedením týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3895939  Posting date: 20.3.2020