Vedoucí energetiky - Brno

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?
Na pozici VEDOUCÍ ENERGETIKY hledáme schopného a zkušeného člověka, který bude hnacím "motorem" firmy a který se postará o hladký tok všech jejích energií.

Na co se v rámci pozice můžete těšit:
- stanete se nepostradatelným firemním energetickým "mágem"
- budete zabezpečovat provoz kotelny, rozvodny vysokého napětí, čističky odpadních vod, úpravny vody
- dále se budete starat o revize elektro zařízení, o energetické vrty, klimatizaci a další zařízení
- budete mít na starosti roční hlášení v oblasti energetiky
- dostane prostor k vylepšování systémů a zařízení, např. rozvodů
- Vaší úlohou bude také komunikace s dodavateli energií, řešení nákupních záležitostí, vyjednávání smluv
- budete koordinovat tým 8 lidí a za Vaši práci budete zodpovídat Vedoucímu technického úseku
- a další zajímavé a různorodé činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pěkné mzdové ohodnocení
- 13. plat
- bonusy a prémie
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na sport a kulturu
- jazykové kurzy zdarma (angličtina, ruština, italština)
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- školení, vzdělávací kurzy

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: BRNO

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Stabilní společnost s historií

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro nás důležité, abyste splňoval/a:
- máte ukončené SŠ/VŠ vzdělání
- máte zkušenosti v oblasti energetiky, ideálně z pozice Energetik (tepelné hospodářství, vodohospodářství, elektro, energetika)
- zkušenost s vedením lidí pro Vás bude výhodou, ale ne podmínkou
- stejně jako vyhl. 50 § 7 - je výhodou, ne podmínkou
- s PC a MS Office si hravě poradíte
- jste technicky zdatný/á
- dokážete se k problémů postavit čelem a řešit je

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3929280  Posting date: 25.6.2020  Lower salary limit (gross): 50 000 Kč/měsíc