Business development manager pro zahraniční obchod

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 65 000 Kč/měsícfixní mzda + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?
Člověka, kterému koluje v žilách krev obchodníka, světoběžníka, který se nebojí za obchodem vyrazit do "dalekých krajin", nadšence do techniky.

Na co se v rámci pozice můžete těšit:
- stanete se součástí obchodního týmu zaměřeného na mezinárodní byznys
- Vaším úkolem bude prozkoumat svěřené regiony a nové trhy a zjistit, jaký je v nich potenciál k obchodu
- budete kontaktovat nové zákazníky i ty, se kterými firma již v minulosti byla ve spojení
- budete se starat o to, aby klient dostal přesně to, co potřebuje a aby byl nadmíru spokojený
- budete vytvářet pevné vztahy se zákazníky
- Vaší úlohou bude také tvorba prezentací, návrhů objednávek a smluv pro klienty
- budete se účastnit veletrhů a prezentací firmy v zahraničí
- zahraniční cesty budou nedílnou součástí Vaší pracovní náplně (20-30%)

Co je pro nás důležité, abyste měl/a:
- angličtinu na komunikativní úrovni, která umožňuje obchodní jednání - min. B2
- technicky orientovanou osobnost
- praxi v oblasti strojírenství nebo techniky
- praxe v oblasti letectví nebo energetiky bude pro Vás velkou výhodou
- zkušenost s obchodem bude také velmi užitečná, ale dáme šanci i šikovným absolventům technických oborů, kteří mají chuť se vrhnout do obchodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
- atraktivní obor firmy a firemní know-how
- fixní mzdu (podle zkušeností) + bonusy
- docházkový bonus
- provize z prodeje
- pracovní cesty do zahraničí
- 23 dnů dovolené
- zkrácená pracovní doba (37,5 hod týdně)
- příspěvek na penzijní připojištění
- individuální/ skupinové jazykové kurzy
- příspěvek na stravování

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: NA DOJEZD OD BRNA (směr Praha)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

strojírenství / letectví / energetika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3958633  Posting date: 27.8.2020  Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc