How can we help you?

Inženýr kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu? V současnosti hledáme do našeho týmu nové kolegy na pozici

INŽENÝR KVALITY

Náplň práce

CO BUDETE DĚLAT:
  • Spravovat zákaznické portály a interní portály
  • Sledovat a kontrolovat kvalitu dílů (součástky, nakupované a hotové díly) pro každého zákazníka a řídit související akční plány Vyjednávat a zpracovávat reklamace k dodavatelům
  • Provádět procesní a vrstvené audity výroby
  • Zpracovávat analýzy a zpracování vrácených dílů v záruční lhůtě
  • Pracovat na nových projektech, spolupracovat na vzorkování společně s projektovým týmem

Požadujeme

NAŠE PŘEDSTAVA O VÁS JE NÁSLEDUJÍCÍ:
  • Orientace na zákazníka
  • Aj na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
  • Nj výhodou
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost FMEA, VDA, 8D, KP, CPKNAŠE PŘEDSTAVA

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Získání nových pracovních zkušeností po technické i komunikační stránce.
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s možností kariérního postupu
  • Dotované stravování ve vlastním stravovacím zařízení
  • Finanční odměnu za odpracované roky formou Cafeterie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • Firemní akce

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4161046  Posting date: 13.9.2021  The job comes from another website or source.