How can we help you?

HR asistent (28-36.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jablonec nad Nisou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s oblastí náboru nových zaměstnanců? Administrativní práce Vám není cizí a hledáte práci ve stabilní prosperujícíc společnosti? Tak to hledáme právě Vás!

Prosperující výrobní společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici:
HR ASISTENT (28-36.000 Kč)

Náplň práce

  • Pomoc při náboru nových zaměstnanců
  • Organizace vzdělávacích kurzů a školení
  • Organizace zdravotních prohlídek
  • Zpracování podkladů pro mzdy
  • Kooperace napříč celou firmou
  • Administrativní přidělená práce

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s oblasti HR velkou výhodou
  • Anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Základní orientace v zákoníku práce
  • Organizační a komunikativní shcopnosti
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • pracovní telefon a notebook
  • stabilní práci v prosperující firmě
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstů
  • příspěvek na stravování
  • mobilní tarif

  • Místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou

Další informace

Poslat společnosti životopis

ID: 4162365  Posting date: 15.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 28 000 Kč/měsíc