How can we help you?

Mistr ve výrobě na 12tky (29-33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 29 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s vedením lidí ve výrobě? Jste ochotný práce na 12tky (krátký/dlouhý týden)?
Pro výrobní automotive firmu hledáme mistra operátorů na výrobní lince.

Náplň práce

  • koordinace práce operátorů na výrobní lince + kontrola plnění pracovních úkolů + komunikace s podřízenými
  • kontrola a dodržování BOZP a PO, docházky, zaškolování nových zaměstnanců
  • udržování a aktualizace dokumentace výrobního procesu
  • zapisování informací z výroby a kvality výroby
  • podílení se na zlepšování a zavádění změn ve výrobě

Požadujeme

  • min SOU
  • základní znalost práce na PC
  • pokud se domluvíte v AJ velká výhoda, ne nutnost
  • praxe na podobné pozici nutností
  • ochota pracovat na 12tky (R/N)

Nabízíme

  • možnost proplacených přesčasů
  • mzda 29000–33000 Kč
  • čistá klimatizovaná výroba
  • možnost kariérního růstu
  • výborná dopravní dostupnost
  • příspěvky na stravování
  • bohatý systém odměn a benefitů
  • sleva na výrobky
  • 25 dní volna
  • nabídka výhodného mobilního tarifu i pro rodinu
  • místo výkonu práce Pardubice

Další informace

Poslat společnosti životopis

ID: 4164573  Posting date: 20.9.2021  The job comes from another website or source. Lower salary limit (gross): 29 000 Kč/měsíc