Key Account Manager - hotel software

Agentura Dream Job s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme samostatného kandidáta/ku s citem pro obchod na pozici Key Account Manager do týmu etablované zahraniční společnosti se sídlem v Praze, provozující a spravující hotelové systémy. Její služby využívají velké mezinárodní hotelové řetězce i individuální provozy doslova po celém světě. Velmi dobře fungující síť hotelového softwaru se stále inovuje a zlepšuje a stávající uživatele je potřeba o všech novinkách průběžně informovat a zachovávat komfort a servis dle nejvyšších standardů společnosti.

Náplň práce:
• péče o stávající klientelu a zároveň rozšiřování portfolia uživatelů v rámci přiděleného regionu,
• příprava a organizace eventů/webinářů pro klienty,
• implementace prodejní strategie,
• adekvátní reprezentace etablované společnosti,
• vedení jednání, uzavírání obchodních dohod.

Požadavky:
• praxe v hotelu a znalost hotelových rezervačních systémů ( zkušenosti v rámci Sales, Revenue, FO)
• výborná znalost českého i anglického jazyka slovem i písmem,
• min. středoškolské vzdělání,
• znalost standardních postupů v systémech Opera/Fidelio,
• řidičský průkaz skupiny B je podmínkou,
• vlastní automobil výhodou,
• cit pro vysokou úroveň klientského servisu.

Nabízíme:
• odpovídající platové ohodnocení v souvislosti s úspěšným plněním budgetu,
• atraktivní juniorní pozici s potenciálem kariérního růstu,
• kvalitní technická podpora a adekvátní zaučení,
• příležitost pro člověka, který přivítá možnost být stále v pohybu,
• individuální rozvržení pracovních úkolů,
• zázemí velkého hráče na trhu.
Nástup: 04-05/2021

V případě, že můžete naplnit zmíněné požadavky, rádi se o Vás dozvíme více a předem děkujeme za CV v AJ!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie, Hotelnictví, Cestovní ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Fidelio Opera PMS - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Sales, Revenue, Front Office

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Značka Dream Job je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie. Od svého založení, za kterým stojí paní Ing. Pavla Hodinková (rozená Berková), se portfolio služeb Agentury Dream Job neustále rozšiřuje. Nechceme být jen personální agenturou, chceme představovat komplexní služby s přidanou hodnotou, být vaším partnerem.
Naše motto je:
....sny jsou od toho, aby se plnily.....

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4027668  Posting date: 1.2.2021  Lower salary limit (gross): 40 000 Kč/měsíc