Technik přípravy strojírenské výroby

Alfa JOB s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 505, 331 41 Kralovice, Plzeň - sever
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-03
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Techničtí a odborní pracovníci (3)

Pracoviště a kontakty

Firma:Alfa JOB s.r.o, IČ 02511410
Pracoviště:Nádražní 505, 331 41 Kralovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2014-07-03
Mzdové rozpětí:od 15000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: příprava podkladů pro výrobu, zajištění kooperací, kalkulace cen, kalkulace výrobních časů, projednávání změn ve výrobě.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického nebo strojního směru (případně vzdělání v technologickém nebo konstrukčním oboru). Pokročilá znalost NJ slovem i písmem, znalost programů MS-Office, 3D konstrukční software (Solidworks), řidičský průkaz skup. B, organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup.
Nabízíme: práce na HPP ve stabilní a perspektivní společnosti, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, další firemní vzdělávání .
Místo výkonu práce: Kralovice
Nástup možný: ihned
Mzda: nástup: 15.000 - 23.000, po zaškolení: 20.000 - 35.000
Své životopisy s fotografií v českém a německém jazyce zasílejte na [email protected]

Poslední změna:2014-07-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-sever

číslo volného místa: 7343030757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 1789557  Posting date: 3.7.2014  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 15000 - 23000 Kč/měsíc