Hledáme stavebního parťáka do Německa – až 5000 €/měsíc

ALMARK BAU s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
18.3.2019
Mzdové podmínky (brutto)
5000 €

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi mistrem svého řemesla (zedničina, fasády) a zároveň nepokazíš žádnou srandu? Je zodpovědnost tvým druhým jménem, jsi přirozený vůdce, ale i super kamarád? Tak se přidej k nám a vezmi si na starost partu chlapů v Německu, kteří už tam na tebe čekají.

Co bys měl umět:

• můžeš se pyšnit kvalitně odvedenými pracemi v zednictví/ na fasádách….
• už jsi někdy vedl anebo chceš vést tým pracantů
• svému týmu nebudeš jen rozdělovat práci, ale budeš také jejich opora a makat s nimi na stavbě
• ovládáš čtení ve stavebně-technické projektové dokumentaci
• zapotřebí je komunikativní němčina, abys ses bez problémů domluvil na stavbě
• trestní bezúhonnost je jasná věc
• s autem jsi jedna ruka, zkrátka řidičák nosíš všude s sebou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• aktivní využívaní němčiny a možnost jejího rozvoje
• poznáš Německo a odvedeš kus dobré práce
• výplata až 5000 € na živnost
• možnost práce i na pracovní smlouvu
• firemní auto i pro soukromé účely, mobil
• společenské akce
Místo: Německo
Nástup: Ihned nebo po dohodě

V práci nepoužíváme sprostá slova jako nejde to a nemůžu. Znáš horší? Tak nám je dojdi říct na pohovor. Prvním krokem je poslat životopis na [email protected] nebo zavolat na +420 730 516 781 a domluvit si setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ALMARK je česká společnost. Již 15 let poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

O co nám jde?
Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

FB:

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3619928  Posting date: 13.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 5000 €