Všeobecná/praktická sestra na interní oddělení

ALMEDA, a.s.

Místo práce
Nemocnice a Porodnice Neratovice, Alšova, Neratovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho přátelského kolektivu hledáme všeobecnou nebo praktickou sestru na Interní oddělení. Rádi Vás přivítáme v příjemném prostředí s nabídkou širokých benefitů, které jsme pro Vás připravili.

Zaměstnanecké výhody, benefity

13 důvodů, proč pracovat právě pro nás:
• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 25 000,- Kč
• PŘÍPLATEK NA ZNEVÝHODNĚNÉ PRACOVIŠTĚ VE VÝŠI 4 500,- Kč
• SMĚNNÝ PŘÍPLATEK 7 000,- Kč
• možnost ubytování
• velmi dobré mzdové podmínky
• BENEFITNÍ PROGRAM – Cafeterie, Multisport karta nebo penzijní připojištění
• masáže pro zaměstnance
• možnost dalšího vzdělávaní s finanční podporou zaměstnavatele a následný profesní růst
• příspěvek na zaměstnanecké stravování
• 5 týdnů dovolené
• práci na plný úvazek ve směnném provozu na oddělení Multioborové jednotky intenzivní péče nebo ve směnném a ranním provozu na Interním oddělení
• pěkné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
• dobrá dopravní dostupnost – 25 min Praha, 15 min Mělník, 15 min Brandýs n. L.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

5 důvodů, proč zaměstnat právě Vás:
• odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.
• zájem o práci v příjemném kolektivu
• pečlivost a preciznost
• empatie ve vztahu k pacientům
• rádi mezi sebou přivítáme i čerstvé absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nemocnice Neratovice je poskytovatelem zdravotní péče na vysoce odborné a profesionální úrovni, v příjemném prostředí ambulancí a lůžkových oddělení.
Poskytuje lůžkovou péči na odděleních, jako jsou interní, gynekologicko-porodnické, novorozenecké, následná intenzivní péče, multioborová jednotka intenzivní péče a péči zahrnující široké spektrum ambulantních oborů.
Zásadním krédem nemocnice je poskytovat kvalitní péči s maximálním ohledem na zájem pacienta - klienta.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4110367  Posting date: 24.6.2021