Výroba potravín - robotnik / Holandsko

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Lopik, Holandsko
Termín nástupu
26.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda: € 10,47brutto/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1)Hľadáme jedného pána pre sekciu s maslom, ktorá sa zmieša v maslovom stroji (ťažká práca). Ak sú to inteligentny kandidat, je moznost vyškolenía aj na operatora.
2) Hľadáme tiež jedného pána, aby pracoval na stroji ktorý balia maslo
Ak sa páni dokážu dobre robiť, budú vyškolení na operátorovi stroja.
Nastup do pracy ihneď
Práca na dlhú dobu! NA VÁNOCE by ľudia mali pokračovať v práci!!!
Pracovné hodiny na 2 zmeny: začnete pracovať od 6:00/7:00 alebo od 14:00/15:00.
Miesto pracy: Lopik

- žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
-možnosť získať firemný automobil na dopravu do práce a z práce(za určitých podmienok)
-príplatky za nadčasy
-možnosť firemného ubytovania ( poplatok 75 eur/týždeň)
-mzda každý týždeň
- dlhodobá práca
- príjemná atmosféra na pracovisku

V prípade záujmu pošlite životopis mailom, v anglickom jazyku, na adresu: [email protected]. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchadzačov kt. budú vyhovovať podminkám zamestnávateľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo, Holandská personálna agentúra AB Midden Nederland

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Dobrá angličtina, vodičský preukaz

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie.
ID: 3524854  Posting date: 26.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Mzda: € 10,47brutto/ hodina