Specialista call centra pro VIP klientelu na Slovesku

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Stodůlky, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu na Stodůlkách - Praha 5, hledáme nového kolegu na pozici specialista call centra pro slovenskou klientelu.
Každý den vás budou kontaktovat naši slovenští zákazníci, kteří potřebují objednat do servisu, vaším úkolem bude najít nejbližší smluvní servis, domluvit termín návštěvy, zjistit spokojenost klienta.
Samozřejmě to nebude pouze rutinní práce, ale i operativní a dlouhodobé úkoly

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme hlavní pracovní poměr
Možnost kariérního růstu
Příjemný pracovní kolektiv s neformální atmosférou
Stravenky
Odměny za doporučení kolegy
Vzdělávání
Zajímavou mzdu
5 dní bonusového volna
Odměny k výročí
Zaměstnanecké nákupy a mnoho dalšího

Informace o náboru

Co musíte vědět dále? Pokud jsme vás zaujali, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by měl ideální kandidát splňovat? Především milovat auta a vše, co s tím souvisí, umět komunikovat, nebát se výzvy a chtít na sobě pracovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3355938  Posting date: 4.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 30000