Automechanici do Fínska (letenka do Fínska preplácaná zamestnávateľom)

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Vantaa, Fínsko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme AUTOMECHANIKOV do oblastí Vantaa a Espoo vo Fínsku.

Našim klientom je firma K-Auto, ktorá sa špecializuje na import, predaj, ale aj opravárenské a údržbárské práce osobných vozidiel a dodáviek (nie nákladné vozidlá) značky Volkswagen. Táto spoločnosť je vo Fínsku lídrom na trhu vo svojom odbore.

POPIS PRÁCE:
- Diagnostika a oprava porúch
- Pravidelné záručné a pozáručné prehliadky
- Udržiavanie predpokladaných štandardov kvality služieb zákazníkom
- Práca podľa stanovených noriem a postupov

ČO PONÚKAME:
- Výborné platové ohodnotenie a dlhodobú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- Nástupný plat: 15,44 eur brutto/hod + prémie + možné nadčasy (priemerná mzda cca 3300€/mes.)
- Pracovná doba: 37,5 hodiny týždenne (7:30 15:30)
- Možnosť odpracovania nadčasov (od 15:30 do 18:00)
- Práca v stabilnej a modernej spoločnosti
- Fínska pracovná zmluva
- CENA LETENKY HRADENÁ zamestnávateľom (platí pre lety v rámci Európy)
- Ubytovanie zabezpečuje Barona, cena 350€/jednolôžková izba v zdieľanom apartmáne
- Dátum začiatku: ASAP

Navyše:
- Kompenzácia za dovolenku (približne 9 % navyše v prvom roku)
- Platené štátne sviatky (približne 4 % navyše) po prvom mesiaci
- Preplácaná privátna zdravotná starostlivosť (po prvom mesiaci)
- Poistenie práce
- Relokačný balík (zahrnuté služby: zabezpečenie ubytovania, asistencia pri vybavovaní formálnych dokumentov, návšteva daňového úradu, pomoc pri sťahovaní a pod..)

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na [email protected] alebo [email protected]! Radi Vám pomôžeme nájsť tú správnu prácu vo Fínsku!

S našou asistenciou budete mať všetky potrebné nástroje na vytvorenie nového pracovného života v zahraničí. Okrem toho s nami máte jedinečnú príležitosť rozšíriť si Vaše možnosti v oblasti kariéry a získať nové zručnosti, ktoré Vás posunú vpred.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť "K Auto" sa zameriava na dovoz a predaj automobilov vyrobených koncernom Volkswagen, ako aj na servis a opravy. Vyvíjajú pokročilé automobilové koncepty a svojim klientom ponúkajú leasingové, finančné a poisťovacie služby. „K Auto“ je vo svojom odbore lídrom na fínskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Automechanik

Počet rokov praxe

2

POŽIADAVKY:
- Relevantné pracovné skúsenosti ako automechanik pre konkrétnu značku (Dôležité je rozumieť práci so značkami áut a byť schopný dodržiavať pracovné pokyny automobilky)
- Pracovné skúsenosti s autami značky Volkswagen sú výhodou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Prax v autoservise a oprave (motor, brzdy, diagnostika, elektrika)
- Skúsenosti s karosériou sú výhodou (nie podmienkou)

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4325458  Posting date: 10.5.2022  Lower salary limit (gross): 3 300 EUR/mesiac