Kuchař -kuchařka- celoroční nabídka u Švýcarska

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Baden-Württemberg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned, dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
2100 EUR/měsíc, za 5 dnů v týdnu, přesčasy propláceny/ZVS -13.1€ /

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

celoroční pracovní nabídka v kvalitním hotelu v menším městě u švýcarských hranic v Německu. Ideálně v páru kvůli ubytování kuchyně + obsluha. Wir suchen einen Koch für eine Vollzeitstelle (auf mindestens 1 Jahr). Sind ein dreisterne Haus in Süden von Deutschland. In der Nähe der schweizer Grenze. Unterkunft gewährleistet. Anfang möglich ab sofort
Ref.č. ID546K
Plat: 1600 € čistá mzda.
Region: Baden Württemberg
Typ: HPP
Nástup: dle domluvy
Platnost: nová a aktuální nabídka, doporučený klient s výbornými referencemi
Pracovní doba: běžná hotelovým standardům (5 dnů v týdnu)
Ubytování: ano, zajištěno
* částečně česko-slovenský kolektiv
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci
- Zdokonalení se v jazyce a zaučení v kuchyni
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí,
- pracovní smlouva přímo od německého hotelu
- strava a ubytování

Informace o náboru

V tomto hotelu od nás pracují každoročně v páru česko-slovenští zaměstnanci.
V případě zájmu o tuto naši pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T. +420608769029. Uveďte prosím referenční číslo této nabídky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční hotel nepodléhající sezónnosti. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz anebo Vám je zašleme v průběhu našeho výběru. A očekávejte od nás další 2 pracovní posty k porovnání - dle Vašeho přání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchařský

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozicí na kterou se hlásíte podmínkou
- německý jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- kolektivnost, pracovitost, vždy v profesionálně dobré kondici
- hledáme uchazeče, který by měl zájem a schopnosti pracovat delší dobu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1870703  Posting date: 20.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2100 EUR/měsíc, za 5 dnů v týdnu, přesčasy propláceny/ZVS -13.1€ /