Barmanka-servírka-Büffetkraft - Rüdesheim,výborné místo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rüdesheim am Rhein, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1900 EUR/měsíc, 5,5 dnů v týdnu , spropitné (ZSM 9,5)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro kvalitní restauraci v centru města Rüdesheimu hledáme buď servírku/čašníčku nebo Thekenkraft /výdej drinků pro číšníky anebo servírku,která se se stará o büffett. (1 volné místo s nástupem od ihned ). Velmi přátelský a profesionální zaměstnavatel. Dlouhodobá pracovní nabídka v krásném městečku u řeky. Přes řeku je velké, bohaté město Wiesbaden a studentské město Mainz.
Ref.č.: ID420
Plat: od 1300 euro čistého plus podíl ze spropitného
Pracuje se: 5 nebo 6 dnů v týdnu (dle rozpisu)
Region: cca 60 km za Frankfurtem n.M
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Ubytování: ano, včetně stravy
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní smlouvu přímo od německého zaměstnavatele
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí a vlastní menší byt v pěším dosahu
- jistotu kvalitního zaměstnání a překrásná vinná oblast plná hradů a čilého turistického ruchu.

* bez províze za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu , prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] T. +420608769029. pan Hruska. Uveďte prosím ref. číslo.id420 . Rádi Vám přidáme ještě 1 podobnou nabídku pro porovnání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční restaurace s dobrým jménem a nejlepším místě ve městě. Stručný popis náplně práce , polohy a fotek restaurace Vám dopošleme emailem. Restauraci jsme i navštívili, s klientem máme dlouhodobý partnerský vztah. Jsme schopni poskytnou podrobné informace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- německý jazyk na komunikativní úrovni přiměřeně pozici
- v restauraci od nás pracuje minimálně 1 osoba z Čech či Slovenska

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1952286  Posting date: 26.7.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1900 EUR/měsíc, 5,5 dnů v týdnu , spropitné (ZSM 9,5)