Číšník, servírka - horský hotel ve Schwarzwaldu v Německu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Schwarzwald, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Čistá mzda plus spropitné 2.000 EUR/měsíc, (ZSM: 11€)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástup možný od ihne. Pro posílení týmu hledáme číšníka nebo servírku . Pro horský hotel v nádherné oblasti Schwarzwaldu (něco jako Šumava) . Mladí zaměstnavatelé, kvalitní zázemí, dobré pracovní a platové podmínky. BEZ PROVIZE za zprostředkování. Na sezónu nebo na trvalo. Ověřený podnik, místo vřele doporučujeme.

Plat: 1300,- čistá mzda plus spropitné, v létě sezónně vysoké
Oblast: Schwarzwald, Baden Württemberg, SRN
Ubytování: zajištěno
Strava: zajištěna
Nástup: dle domluvy, možný od ihned
s Sebou si můžete vzít i partnera z gastronomie, ideálně z kuchyně

Zaměstnanecké výhody, benefity

- samostatnou práci v pěkném hotelu (a přes léto na zahrádce)
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele
- kvalitní zázemí 4 hvězdičkového hotelu
- výborný kolektiv
- možnosti vyžití nádherného horského prostředí , 1000m.n m.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině nebo češtině/slovenštině společně s fotografií [email protected] . T.+420608769029 .Bartlett.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

náš klient zde provozuje středně veliký hotel. Jeden z nejlepších v danné oblasti. Nejblizší městečko je tak 2 km vzdálené. Jedná se o práci v pravém srdci Schwarzwaldu, jde o hojně navštěvovaný horský hotel.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru a min.2 letou praxí
- odpovídající zkušenosti z obdobné pozice
- aktivní znalost němčiny pro obsluhu zákazníků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2061084  Posting date: 15.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Čistá mzda plus spropitné 2.000 EUR/měsíc, (ZSM: 11€)