Kuchař- jistá nabídka natrvalo, velmi kvalitni Hotel

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bad Sobernheim, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
cca 2200 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu (zsm 13,5 € )

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného zkušeného kuchaře pro okamžitý nástup v naprosto nádherném a kvalitním menším čtyřhvězdičkovém hotelu v centru Německa. Hotelová restaurace se nachazi v malebné části Německa na řece Rýnu - jižně od Frankfurtu n.M., Ubytování poskytnuto zdarma přímo v místě bez nutnosti někam dojíždět. Profesionální kolektiv, zaměstnavatel i vybavení v kuchyně, vřele doporučujeme - asi nejlepší podnik ( z ohledem na všechny dannosti a podmínky) co jsme za poslední dobou měli.
Ref.č.: ID692
Plat: od 1600 € /čistého měsíčně nahoru v tempu 5 dnů v týdnu n (ubytování + strava zdarma)
Region: SRN, Rheinland Pfalz
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: dle domluvy, možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální

* nabízíme nadstandardní poradenský servis a rezervní nabídku v okolí
* pracovní smlouva přímo od hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výborné platové podmínky
- špičkové, čerstvé a netradiční suroviny
- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouva samozřejmostí
- ubytování zajištěné

* bez províze za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 či pevná linka T.:+420234221234. Uveďte prosím ref. číslo.ID 692

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční zaměstnání v nejlepší wellnes hotelu Rheinland Pfalzu. Možnost zařezení do firemní kantýny anebo do jejich 1 michelinové restaurace. (dle zkušeností a chuti) Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme dopošleme webovou stránku s dalšími informacemi)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenosti ze stejné pozice kvalitního hotelu/restaurace
- dobrá němčina či angličtina
- opravdové zaujetí pro gastronomii
- rychlé a šikovné ruce
- cílevědomost, pokora a učenlivost
- kolektivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2760928  Posting date: 21.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: cca 2200 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu (zsm 13,5 € )