Можливість для людей з України

Servírka - číšník, Rudesheim a okolí, Německo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rüdesheim am Rhein, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 300 EUR/měsícdalší výhody ozřejmí zaměstnavatel před nástupem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro vstřícného německého zaměstnavatele, hledáme restaurační personál - alacart číšník (s kasírováním)- servírka anebo banketový číšník (bez kasírováním) či pomocný číšník /snídaňový/. Nástup možný dle domluvy. Vše zajištěno - ubytování i strava - bez nutnosti dojíždět. Pracovní smlouvu obdržíte před nástupem či hned po příjezdu. Restaurace s hotelem se nachází v centru rušného turistického města na řece Rýn. Očekávají se zkušenosti a němčina.
Celkový příjem v čistém: 2400€ (čistá mzda 1600, 800 spropitné)
Ubytování a strava : zajištěna
Nástup: od ihned, či ve 4. nebo 5. měsíci
Zkouška: bez zkoušky, rovnou nástup

Zaměstnanecké výhody, benefity

-v kolektivu jsou i česko-slovenští spolupracovníci
- odborný a profesionální přístup
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených zaměstnavatelů s historií

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu společně s fotografií na [email protected]. T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo id535s . Bartlett Recruitment s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

ověřený německý zaměstnavatel, stručný popis restaurace/hotelu včetně fotek Vám dopošleme v průběhu výběru. Česko-slovenský personál také k dispozici.
pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha v restauraci

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ze stejné či obdobné pozice výhodou
- němčina na úrovni komunikace s hosty nutností
- rychlost, korektnost a vhodné vystupování
- kolektivnost
- praxe v restauraci či hotelu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2903979  Posting date: 9.3.2022  Lower salary limit (gross): 2 300 EUR/měsíc