Kuchař v páru s partnerkou, společný byt , dlouhodobě

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bad Hersfeld, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
20.08.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1 850 - 2 200 EUR/měsíc1850-2200 EUR/měsíčně, (zsm:12)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta kvalitní restauraci /hotel v turistické oblasti asi 70 km severně od Frankfurtu nad Mohanem, v malém městě, hledáme vhodného kandidáta na pozici kuchař .-ka (hledáme dvojici v páru, náplň druhého místa dle domluvy. - společné ubytování, k dispozici byt). Jedná se o kvalitní moderní gastronomii , hotel s celoročním provozem.

Typ: na min. 1 roční smlouvu s možností prodloužení (očekává se, že zůstanete dlouhodobě)
Nástup: od 20.8. či později dle domluvy.
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu, 8 hodin denně /
Ubytování: ubytování a strava zajištěna zaměstnavatelem

nabídka je vhodná pro pozitivně laděného a pracovitého člověka/ pár.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci ve středně velikém městě 70 km severně od Frankfurtu
- ubytování a dlouhodobý pracovní poměr
- nadprůměrný výdělek
- v případě slabší němčiny pak zajištěný jazykový kurs

Informace o náboru

Svůj životopis v českém či německém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na [email protected] s uvedením ID612 . Je to místo pro pár . V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 .

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Kvalitní restaurace v turistické oblasti asi 70 km severně od Frankfurtu nad Mohanem, v menším městečku. Velmi dobrý zaměstnavatel, nádherné ubytování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchařský

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativní znalost NJ
- SOU/SHŠ či praxe v oboru od 2 - 15 let
- praxi nebo zkušenosti
- reference na vyžádání
Osobností předpoklady:
- ochota pracovat
- profesionalita, spolehlivost
- loyalita a kolektivnost
- bez závislostí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2904082  Posting date: 30.7.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 850 - 2 200 EUR/měsíc1850-2200 EUR/měsíčně, (zsm:12)