3x Servírka, číšník **** střed Německa, turistická oblast

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Assmannshausen, Rüdesheim am Rhein, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 - 2 800 EUR/měsícpřesnou částku obdržíte v pracovní smlouvě před nástupem či 1. den po nástupu (dle zaměstnavatele )

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

v městečku za Wiesbadenem /Frankfurten nad Mohanem se nachází kvalitní restaurace na nejlepším možném místě. Pro tuto restauraci a další naše ověřené hotely hledáme 3 servírky/číšníky s možností nástupu od ihned, práce je to na sezónu do min. 30.10.2022 Vše je zajištěno. V restauraci pracuje i česko-slovenský personál. J
Plat: jinak garantované minimum 1600€čistého,
+ vlastní vysoké spropitné z alart hostů
očekávejte celkový příjem cca 2500€ čistého
Ubytování: zajištěno zdarma
Strava: zajištěna zdarma
Nástup: od ihned, či dle domluvy
Zkouška: bez zkoušky, rovnou příjezd a práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní smlouva od německého zaměstnavatele
- hlavní pracovní poměr
- zázemí kvalitního respektovaného hotelu

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených hotelů a restaurací na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku do obsluhy, prosíme o zaslání životopisu v češtině/slovenštině či němčině společně s fotografií případnými referencemi na [email protected] . Anebo nás prosím kdykoliv kontaktujte na T. +420 608 769 029.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

tříhvězdičkový hotel přímo v centru krásného města na řece Rýn. ala cart Restaurace. Výhled na řeku, vinice a hrady.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- hotelová škola či gastronomická škola , vyučení v oboru číšník
- zkušenosti s prací a kasírováním
- zahraniční zkušenosti vítány (nejsou podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2955777  Posting date: 8.6.2022  Lower salary limit (gross): 2 200 EUR/měsíc