Nápojař - Hotel střed Německa, Porýní

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Wiesbaden a okolí, město na řece Rýn, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 1800 €mzda měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

v městečku za Wiesbadenem /Frankfurten nad Mohanem se nachází kvalitní restaurace na nejlepším možném místě ve městě. Pro tuto restauraci hledáme 1 Büffetier - chystani büffet, snidani anebo pití pro číšníky, kteří toto odnáší hostům ke stolům. Nástup možný od ihned . práce je to na sezónu do min. 30.10.2017. Vše je zajištěno. V restauraci pracuje již česko-slovenský personál. Jedná se o výborné místo . (jsou tu 2 velké restaurace a 1 zahrádka)
Plat: garantované minimum 1820 €,
Ubytování: zajištěno (zpoplatněno tarifem)
Strava: zajištěna (zpoplatněno tarifem)
Nástup: od ihned
Zkouška: bez zkoušky, rovnou příjezd a práce
v kolektivu pracuji i Češi a Slováci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní smlouva od německého zaměstnavatele
- hlavní pracovní poměr
- zázemí kvalitního respektovaného hotelu

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku či jinou (máme stejné pozice všude v Německu) prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420 608 769 029.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Čtyřhvězdičkový hotel přímo v centru krásného města na řece Rýn.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- hotelová škola či gastronomická škola , vyučení v oboru číšník výhodou
- zkušenosti v gastronomii
- zahraniční zkušenosti vítány (nejsou podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3069739  Posting date: 19.5.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1800 €mzda měsíc