Servírka,číšník - Drážďany - fine dining restaurace

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Drážďany, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
ZSM: 10€ , vlastní dobré spropitné a 100% bonus k platu za práci o víkendech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro restauraci s moderní gastronomií ve městě Dráždany (hned u hranic s Českou republikou) hledáme servírku - číšníka, kteří umí pracovat zodpovědně, samostatně a umí německy . Pokud se zajímáte o dobře placenou práci v Dráždanech, máte minimálně 3 roky zkušeností a jste kolektivní, máte velkou šanci na získání tohoto místa. Německý majitel. Jedná se o práci na dlouhotrvající spolupráci a hlavní pracovní poměr.
Plat: číšník si tu vydělá 1300€ čistého a má k tomu vlastní dobré spropitné
Region: Sasko, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: normální pro tento typ restaurace
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě.
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu, e-mailem anebo si je můžete prohlédnout na našem firemním webu.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové podmínky dle zkušeností
- Zdokonalení se v jazyce a zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání - kvalitní společnost
* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek v Dráždanech (celkem 3 ) prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T. +420608769029 Bartlett.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční restaurace hotel.25 dnů placené roční dovolené. Stručný dopňující popis podniku včetně fotek a umístění Vám dopošleme emailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- možnost zůstat rovnou u zaměstnavatele

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3477434  Posting date: 24.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: ZSM: 10€ , vlastní dobré spropitné a 100% bonus k platu za práci o víkendech