Výpomoc do kuchyně - Mnichov centrum s ubytováním

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Mnichov, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
ZSM - 1800 hrubá mzda za 168 hodin měsíčně. plus placené bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro silnou restaurační společnost provozující restaurace v centru města Mnichov hledáme 2x výpomoc do kuchyně a to buď s praxí či bez praxe. Němčina na komunikativní urovni podmínkou. Nástup možný od ihned. Zaměstnavatel má zajištěné ubytování pro své zaměstnance (je to ale spíše ubytovna a bydlí se po dvou lidech ) . Jedná se o nadprůměrně placenou a dlouhodobou pracovní nabídku

Plat 1800 € plus příplatky za práci o víkendech 100%, 5x v týdnu po 8mi hodinách.

Fotky restaurace dopošleme na Váš email v průběhu výběru. Nyní stačí zaslat svůj životopis. Všem uchazečům nabídneme ještě druhou nabídku pro porovnání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ověřený zaměstnavatel
- očekávejte pravou německou gastronomii
- zajištěno ubytování i strava během práce
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- pracovní smlouvu obdržíte přímo od zaměstnavatele

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu ideálně v němčině nebo v češtině společně s fotografií na [email protected]. T.+420608769029. Bartlett.cz.
Uveďte prosím referenční číslo nabídky: ID6781

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Silná mnichovská restaurační společnost. Poskytnuté zázemí, práce v centru velkoměsta. Více informací dopošleme v průběhu výběru vyhovujícímu uchazeči do mailu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výpomoc v kuchyni

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- německý jazyk na komunikativní úrovni přiměřené pozici
- zaujetí pro práci a zkušenosti z německy mluvící země výhodou ale ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3508682  Posting date: 4.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: ZSM - 1800 hrubá mzda za 168 hodin měsíčně. plus placené bonusy