Nové 2 volná místa Servírka, číšník - od 1700€ Rakousko Sölden

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Sölden, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsíc13. a 14. plat samozřejmostí. Veškeré další bonusy Vám před odjezdem ozřejmíme emailem.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme číšníka/servírku/ pro sezónní či celoroční práci v hotelové restauraci, v jedné z nejoblíbenšjších - nejdražších oblastí Rakouska - Söldenu.
Poskytnuto spoustu výhod plus ubytování a strava zdarma během celého pobytu.
- wifi zdarma, vlastní pokoj s příslušenstvím (wc,sprcha)
Náplní práce je obsluha hostů, servis jídel a nápojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracovní smlouva předem přímo od rakouského zaměstnavatele
- Hotel se nachází v centru městečka
- možnost odjet v páru s číšníkem/servírkou
- další benefity dopošleme emailem ať to máte přesně na papíře přímo od zaměstnavatele

Informace o náboru

Svůj životopis prosíme zašlete na tento email [email protected] anebo se registrujte vyplnenim dotazniku na nasich strankach www.bartlett.cz Jsme Vám kdykoli telefonicky k dispozici na +420608769029 pan Hruška. Tohle je jen jedna z mnoha nabídek, které Vám můžeme nabídnout.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

kvalitní čtyřhvězdičkový alpský hotel , fotky dopošleme. Střídá se letní a zimní sezóna. Ověřený zaměstnavatel, který poskytuje kvalitní a rovné pracovní podmínky a nadprůměrný plat. a vlastní spropitné k tomu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

servis - obsluha hostů

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

prozákaznický přístup, otevřenost, pracovitost, kolektivnost a chuť k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3562585  Posting date: 7.5.2022  Lower salary limit (gross): 2 000 EUR/měsíc