1x Junior Souschef - Bavorsko, kvalitní hotel, dlouhodobě

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Münsing, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
minimálně 15 € /hodina, dle zkušeností a po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro velmi pěkný a hlavně kvalitní německý čtyřhvězdičkový superrior hotel hledáme zástupce šéfkuchaře . Očekáváme aktivní němčinu, náležité zkušenosti a chuť do práce. Nástup dle domluvy.

Vše zajištěno, vřele doporučujeme dlouhodobě. Bližší informace poskytneme po telefonu. Nabídka je s pracovní smlouvou hned při nástupu a na hlavní pracovní poměr . Stejné nabídky máme po celém Německu.
Plat: dle zkušeností a němčiny 2600 € - 3500 € hrubá mzda.
Typ: HPP
Nástup: dle možností, po domluvě
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 8 -9 hodinová, pouze 5 dnů v týdnu
Ubytování: zajištěno

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v nádherné a vyhledávané lokalitě Štarnberského jezera . Tuto nabídku vřele doporučujeme pro kvalitní zázemí, dobré zacházení a zajištěné ubytování. Dobré platové ohodnocení, výborný kolektiv, krásná a žádaná lokalita pod Mnichovem.

Informace o náboru

Svůj životopis nám prosím zašlete s fotografií na [email protected] (ideálně v německém jazyce. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 Bartlett Recruitment s.r.o

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční pracovní nabídka ve vyhledávané lokalitě . Vlastní ubytování k dispozici. Celoroční zaměstnání u ověřeného zaměstnavatele. Doporučujeme. Volná kuchařská místa všech postů od šéfkuchařů až po pomocné kuchaře pro jednotlivce v dalších lokalitách po celém Německu. stačí zaslat svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlé zkušenosti v hotelové kuchyni výhodou
- němčina na aktivní komunikativní úrovni
- dobré povahové vlastnosti, pracovitost a čistota

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis
* tohoto zaměstnavatele Vám doporučujeme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3622857  Posting date: 17.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: minimálně 15 € /hodina, dle zkušeností a po dohodě