Výpomoc do kuchyně- německé Alpy, Ruhpolding

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Ruhpolding, Ruhpolding, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned, do 7 dnů
Mzdové podmínky (brutto)
1 850 - 2 000 EUR/měsícměsíční čistý výdělek 1500 EUR/ , /10ZSM/

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro hotel v centru města Ruhpolding a jeho restauraci hledáme zkušenou výpomoc do kuchyně s němčinou na dlouhodoou spolupráci. Hlavní pracovní poměr, vše zajištěno, německá pracovní smlouva, ubytování a pojištění, strava. Nástup dle domluvy ideálně od ihned.
Ref.č.: ID715kk
Plat: 1500EUR čistého (dle zkušeností a osobní domluvy ubyt. zdarma)
Region: SRN, Bavorsko
Typ: plný úvazek
Nástup: OD IHNED MOŽNÝ
Platnost: nabídka je aktuální, podobné nabídky pro výpomoci do kuchyně či pomocné kuchaře máme k dispozici i v jiných městech například v Mnichově.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o celoroční hotel ve známém biatlonistickém městečku
- výborný kolektiv,ověřený zaměstnavatel, čeští či slovenští kolegové
- pracovní smlouva přímo od zaměstnavatele
- Zdravotní a sociální pojištění, ubytování v místě pracoviště bez nutnosti dojíždět

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto či podobnou naši nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] T.+420 608769029. Rádi Vám nabídneme pracovní místo na míru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

kvalitní německá restaurace s hotelem, blízkost ski areálu, místo je známé především BIATLONEM. Částečně je tým tvořen lidmi i z Čech či Slovenska. Kvalitní ubytování, včasné výplaty, výborný zaměstnavatel, placená dovolená.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

výpomoc v kuchyni

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchyně

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti z kuchyně či vyučení v oboru kuchař
- neměcký jazyk na komunikativní gastronomické úrovni
- praxe ze stejné pozice podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3652314  Posting date: 2.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 850 - 2 000 EUR/měsícměsíční čistý výdělek 1500 EUR/ , /10ZSM/