Kuchař- celoročný post v rakouském hotelu v Kaprunu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kaprun, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned, dle domluvy pozdější
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 EUR/měsíc13. a 14. plat a další výhody , vše dopošleme emailem.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

nabízíme 2 volná msíta do kvalitního 4 hvězdičkového hotelu v Alpách v Kaprunu, který má celoroční provoz. ubytování je kousek od hotelu.
Místo je s možností nástupu od ihned či do 1 měsíce. Pokud Vám nevyhovuje brzký termín nástupu, spojte se s námi nabídneme pozdější jinde.
hrubá mzda: 3 tisice.
Čistý příjem po všech odečtech: od 2000€ /za práci 45 hodin v týdnu. plus 13. a 14. plat k tomu )
Typ: HPP
Nástup: s nástupem dle domluvy
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 45 hod týdně
Ubytování: krásné vlastní ubytování
Pracovní smlouva přímo od rakouského zaměstnavatele.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. a 14. plat vyplácený 2x ročně.
- zaučení od hotelu, profesionální přístup od zaměstnavatele v překrásné lokalitě Kaprunu. Tuto nabídku vřele doporučujeme. Rádi poskytneme další informace o hotelu a webové stránky.

Informace o náboru

Svůj životopis ideálně s fotografií nám prosíme zašlete na [email protected] V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 nebo T+420234221234.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

info o zaměstnavateli včetně webových stránek a fotek Vám dopošleme.
Součástí pobytu je kromě jiného možnost využívat zdarma jejich Wellnes a Aquapark. Další podobná místa máme pro Vás také k dispozici i z Německa. Stejně tak i z restaurací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost NJ podmínkou! (B1)
- dochvilnost, spolehlivost, zkušenosti
- praxi a předešlé zkušenosti s touto prací

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4323410  Posting date: 6.12.2022  Lower salary limit (gross): 3 000 EUR/měsíc