Expedient

BLIKA, s.r.o.

Místo práce
Královský Vrch, Kadaň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Výše mzdy bude reflektovat Vaše dosavadní zkušenosti. Společně pracujeme na plnění výrobních plánů, jejichž splnění znamená další finanční ohodnocení nad rámec dohodnuté mzdy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáta, pro kterého nebude problém zajistit nakládku zboží připraveného k expedici včetně potřebné administrativy.
Budete se podílet na balení výrobků i komponentů k odeslání, ukladňovat i evidovat vyrobené zakázky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě "běžných" benefitů jako jsou stravovací poukázky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, penzijní připojištění či odměna při pracovním výročí, můžete využít také řadu dalších benefitů.
Mezi ty nejoblíbenější patří dárkové poukázky pro Váš volný čas, odměna za nábor nebo další volna nad rámec ZP s náhradou mzdy

Informace o náboru

Nástup je možný ihned, ale nemáme problém počkat si na datum, které bude vyhovovat Vám.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro výkon pozice je nutné ovládat vysokozdvižný vozík. Pokud máte neplatné oprávnění na manipulaci VZV, zajistíme Vám jeho obnovu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Blika - inteligentně navržený a dobře fungující kvalitní nábytek pro nástroje v průmyslu a v dílnách, zajišťuje pořádek a ochranu proti krádeži.
ID: 3065860  Posting date: 25.1.2021