Na stavbu stožárů pro 5G sítě v Německu hledáme 4 betonáře/vazače.

Bohemia Works, a.s.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 65 000 Kč/měsícUbytování zdarma, možnost výplaty záloh

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na stavbu stožárů pro 5G sítě v Německu hledáme 4 betonáře/vazače. Jedná se o dlouhodobou zakázku.
Jeden z party musí hovořit dobrou němčinou.
Nabízíme:
• hrazené ubytování
• 16€/h čistého
• Možnost výplaty záloh
• Začátek ihned
• ŘP + aktivní řízení
• Spolupráce na ŽL a smlouvu o dílo

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Společnost poskytující firmám z celé České republiky, Rakouska, Německa a Švýcarska kvalifikované zaměstnance na určité pracovní pozice. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Zedník

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Zedník

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bohemia Works, Montagen Management s.r.o. je společnost poskytující firmám z celé České republiky, Rakouska, Německa a Švýcarska kvalifikované zaměstnance na určité pracovní pozice. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů, kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost.

Zajišťujeme personál z Čech a EU.
ID: 3972975  Posting date: 23.9.2020  Lower salary limit (gross): 65 000 Kč/měsíc