IT Support - part time, brigáda

BOSCH

Miesto práce
Bernolákovo, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/ hod. (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta/ študentku VŠ IT zamerania ako technickú výpomoc na oddelení výroby.

Čo budeš u nás robiť:
# podpora pri vytváraní elektronickej produkčnej dokumentácie
# tvorba databáz
# podieľanie sa na inovovaní výroby
# prinášať IT nápady na podporu výroby

Koho hľadáme: inovatívneho študenta/ študentku, ktorý sa nebojí prísť s novým nápadom.

Čo za to ponúkame:

# brigádu v medzinárodnej spoločnosti BOSCH s možnosťou nástupu po skončení VŠ na TPP
# denno-denná komunikáciu v anglickom jazyku - aj so zahraničnými zamestnancami
# časovú flexibilitu
# podieľanie sa na zaujímavých projektoch spoločnosti

Ak Ťa ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašli, prosím, štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu.

K životopisu pripoj, prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o., spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 (GDPR) a zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Elektrotechnika, Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Java, C++
- samostatnosť, zvedavosť, chuť učiť sa nové veci
- znalosť AJ - min. B1

Bosch Group je vedúcim medzinárodným technologickým koncernom. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva približne 402 000 zamestnancov (stav k 31. 12. 2021) a za rok 2021 dosiahla obrat 78,7 miliardy eur. Činnosť Bosch Group sa člení do štyroch obchodných oblastí: Mobility Solutions, Priemyselná technika, Spotrebný tovar a Energetika a technika budov. Ako popredná spoločnosť v oblasti Interneti vecí (IoT) ponúka inovatívne riešenia pre inteligentné domácnosti, inteligentné mestá, prepojenú mobilitu (connected mobility) a priemysel (i4.0). Každoročne investuje viac ako 6 miliárd EUR na výskum a vývoj a ročne prihlási viac ako 3800 patentov.

Spoločnosť na Slovensku pôsobí od roku 1993, kedy otvorila svoju prvú pobočku v Bratislave, svoje zastúpenie v niekdajšom Československu mala však už od roku 1920. Koncern Bosch na Slovensku pôsobí v troch lokalitách: Bratislava (obchodno-technická spoločnosť), Bernolákovo (výrobný závod) a Michalovce (výrobný závod) a je zastúpený vo všetkých štyroch obchodných oblastiach. V roku 2021 dosiahol na slovenskom trhu obrat vo výške 454 mil. eur a zamestnával viac ako 1 100 zamestnancov (k 31. 12. 2021).

Strategickým cieľom Bosch Group je prinášať inovácie. Stručne povedané, Bosch vytvára technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“. Bosch Group zahŕňa spoločnosť Robert Bosch GmbH a viac ako 440 dcérskych a regionálnych spoločností vo vyše 60 krajinách sveta. Po započítaní predajných a servisných partnerov pokrýva globálna vývojárska, výrobná a obchodná sieť spoločnosti Bosch takmer všetky krajiny. Základom pre ďalší rast firmy je jej sila inovácií. Bosch v oblasti výskumu a vývoja zamestnáva 76 100 ľudí v 128 lokalitách po celom svete a takmer 38 000 softvérových inžinierov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3602285  Posting date: 11.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 5 EUR/ hod. (brutto)