Picker/ka - na dohodu

cargo-partner SR, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.Bližšie informácie budú upresnené na osobnom pohovore s kandidátom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho logistického centra v Bratislave-Petržalke hľadáme šikovného brigádnika/brigádničku, ktorý/á bude mať na starosti prípravu objednávok na expedíciu.

Využite príležitosť a staňte sa súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu námornej a leteckej prepravy.

Vaša náplň práce:
• kontrola príjmu
• štítkovanie prijatých objednávok pripravených na expedíciu
• práca s ručným skenerom
• kompletizovanie úloh zbieranie kusových objednávok tzv. pickovanie
• kontrola označenia tovaru a dokumentovanie vykonaných kontrol
• spolupráca s oddelením logistiky a oddelením skladu
• vykonávanie výstupnej kontroly pri výdajoch
• je to práca vhodná najmä pre ženy, alebo absolventov SŠ
• práca na 1 zmenu (6 hodín denne, doobeda alebo poobede, vyhovujúci čas aj po dohode)
• práca na dobu určitú (4 mesiace)
• pracovná doba v sklade od PO-PIA 7:00-17:00

Prečo je cargo-partner tou správnou voľbou?

Skvelý kolektív, dobré meno spoločnosti, dlhoročná tradícia a pracovné istoty – to sú dôvody, vďaka ktorým sme sa stali Najzamestnávateľom v roku 2019.

Benefity?
Ponúkame:
• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• základná mzda: 7 EUR brutto/hodina
• ovocné utorky
• parkovanie zdarma
• firemné akcie a rôzne iné firemné benefity

Ak hľadáte vitálnu pozíciu plnú výziev v inovatívnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti, chceme Vás spoznať!

Pošlite nám Vašu žiadosť a životopis on-line alebo na [email protected] ešte dnes!

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Všetky informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov našou spoločnosťou nájdete na https://www.cargo-partner.com/contact/eastern-europe/slovakia/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v sklade je vítaná
• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• manuálna zručnosť

cargo-partner je popredná medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prepravy a integrovanej logistiky s obzvlášť silnou pozíciou na trhu interkontinentálnej prepravy. Spoločnosť cargo-partner má hlavné sídlo v Rakúsku a zamestnáva viac ako 4000 zamestnancov vo vyše 40 krajinách sveta a neustále rastie a expanduje naprieč svetom.

Naši zamestnanci sú vysoko motivovaní profesionáli rôznych národností pochádzajúci z rôznych kultúrnych prostredí, ktorí zdieľajú spoločnú vášeň pre ich prácu, disponujú výbornými komunikačnými schopnosťami a silným podnikateľským prístupom.

Naša spoločnosť ponúka pútavý kariérny štart pre talentovaných ľudí bez skúseností, ako aj hodnotnú príležitosť pre uznávaných profesionálov z oblasti logistiky a obchodu. Veríme v nadväzovanie dlhodobých vzťahov a v investovanie do neustáleho rozvoja našich zamestnancov.

Či už sa chcete ponoriť priamo do vôd oddelenia prepravy a predaja, zapojiť sa do našich tímov v oblasti práva, financií alebo účtovníctva alebo ukázať svoj talent v oblasti marketingu, ľudských zdrojov alebo špičkových IT riešení - radi by sme vás spoznali.

Ready to get things moving? Join our team!
follow us with hashtags: #cargopartner, #workingdigital

Hľadáte dôležitú a náročnú pozíciu v inovatívnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti? Kontaktujte nás dnes a môžete byť ďalším cargo-partner!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4151981  Posting date: 18.11.2021  Lower salary limit (gross): 7 EUR/hod.