Software developer/ka

CEXBit s.r.o.

Místo práce
náměstí Svobody 450, Hradec Králové, Česko
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmínky (brutto)
200 - 600 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do našeho týmu vývojáře/ku softwaru, který/á by nám pomohl/a s tvorbou aplikací. Budete součástí malého, přátelského, agilního týmu, kde budete mít možnost uplatnit svoje nápady. Spolupráce lze realizovat formou studijní stáže, DPP, HPP či OSVČ, kde pracovní doba je flexibilní dle vašich možností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhody: prostředí startupové firmy, možnost práce z domova, flexibilní pracovní doba, interní workshopy, teambuilding, kurzy angličtiny/jógy, neformální pracovní prostředí, které respektuje vyvážený čas mezi pracovním a osobním životem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- proaktivní přístup
- algoritmické myšlení
- znalost anglického jazyka
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme energický startup z Hradce Králové zaměřený na tvorbu softwarových služeb, mobilních/webových aplikací, softwarových chytrých řešení, software s podporou umělé inteligence a software v oblasti chytrých kontraktů a blockchain aplikací. Stojíme za spoustou úspěšných projektů a spokojenou klientelou z České republiky i zahraničí.
ID: 4092802  Posting date: 1.6.2021  Lower salary limit (gross): 200 Kč/hod.