Operátor výroby - gumovýroba - montážní práce

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Jasenická, Vsetín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.2.2019
Mzdové podmínky (brutto)
22500 - 26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

* práce na montážních výrobních linkách, skládání hotových výrobků

* obsluha strojů v gumovýrobě, odebírání a kontrola hotových výrobků
* kompletace dílů a komponentů pro automobilový průmysl
* obsluha výrobních strojů a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* čistý výdělek 19-20.000,- kč včetně všech příplatků a bonusů
* smlouva na hlavní pracovní poměr
* dovolená 20 + 5 dní navíc
* závodní strava - příspěvek od zaměstnavatele
* garantovaný výplatní termín k 15.dni v měsíci
* v případě dobré pracovní morálky možný přesun do kmene zaměstnanců společnosti po 6-ti měsících

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost je výrobcem inovativních funkčních řešení pro karosérie a pohony v oblasti akustiky, aktuatoriky a polymerových systémů. Vyvíjí a vyrábí díly pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojní

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

* zdravotní způsobilost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu - bez víkendů
* manuální zručnost a zdatnost - práce vhodná pro muže i ženy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3589622  Posting date: 30.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 22500 - 26000