Rekrutér - Náborář - Lovec talentů - Agentura

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Sokolovská, Praha 8-Invalidovna, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledám dobrodruhy pro riskantní cestu. Nenabízím teplé místo v super kanceláři a vše na co si vzpomenete. V případě úspěchu pocty a velmi vysoké bonusy. Svůj úspěch třímáte ve vlastních rukou.
Hledáme dalšího člena naší party náborářů, který kromě příjemně strávených chvil v super kolektivu bude taky:

- aktivně komunikovat s přidělenými klienty
- aktivně vyhledávat kandidáty na inzertních portálech, sociálních sítích
- kandidáty selektovat a vést s nimi osobní pohovory
- prezentovat ty nejvhodnější kandidáty klientům
- komunikovat s ostatními členy týmu a sdílet potřebné informace
- občas také reportovat a určitě fakturovat

Aby nám nový náborář zapadl do party a neměl problém zvládat zadanou práci, měl by:

- mít min. SŠ vzdělání s maturitou
- ovládat bez problémů práci na PC (zejména Microsoft Office - excel, word, outlook)
- mít zkušenosti z obdobné pozice, zejména zkušenost s náborem
- se domluvit anglicky
- mít skvělé obchodní a komunikační dovednosti
- být empatický, pracovitý, samostatný
- být aktivním řidičem

Zaměstnanecké výhody, benefity

A za dobře odvedenou práci nabízíme:

- absenci korporátního tlaku
- rodinné prostředí firmy
- místo výkonu práce v centru Prahy
- vysoké bonusy - více než je zvykem
- podporu ze strany vedení
- možnost se dále rozvíjet, účastnit se různých školení, kurzů
- pružnou pracovní dobu
- notebook a služební telefon s neomezeným paušálem i k osobním účelům
- možnost si sám/sama organizovat práci
- příspěvek na stravné

Informace o náboru

Volejte či pište. Odpovím.
WhatsApp (727919629), Messenger (https://www.facebook.com/marek.sedlacek.7564), Skype (msedlacek_14), LinkedIn (www.linkedin.com/in/mareksedlacek)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Společnost Comac jobs působí na trhu od roku 2011. Nyní aktivně budujeme divizi permanent placement a hledáme posily našeho permového týmu v Praze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3669240  Posting date: 15.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 22 000 - 30 000 Kč/měsíc