Vývojový konstruktér/Projektový vedoucí

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Karviná, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Mzdu si určujete vy - kvalitní kandidáty se nebojíme zaplatit!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Tvorba nových návrhů jednotlivých komponentů a následně celého výrobku.
- Řešení vyrobitelnosti, funkčnosti a nákladovosti navržených výrobků.
- Zdokonalování stávajících projektů.
- Tvorba technické dokumentace, komunikace s výrobou a dalšími odděleními.
- Práce v 3D programech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzdu si určujete sami (nebojíme se zaplatit kvalitní kandidáty)
- Možnost využívání Home Office.
- Roční prémie.
- Hrazené školení a vzdělávací kurzy.
- Kariérní růst.
- 25 dní dovolené.
- Služební mobil a PC.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zaměstnavatelem je belgická strojírenská společnost, která se chystá rozjet nový závod v České republice a hledá někoho, kdo jí s tím pomůže.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš člověk by se neměl bát výzvy, měl by být pečlivý, zodpovědný, samostatný a schopný vedení vlastního týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3683711  Posting date: 31.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Mzdu si určujete vy - kvalitní kandidáty se nebojíme zaplatit!